20 Травня, 2022

КПП україно-румунському кордоні реконструюють за кошти ЄС

КПП україно-румунському кордоні реконструюють за кошти ЄС

ЄС профінансує реконструкцію пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні “Дяківці” та “Красноїльськ”.

Про це стало відомо під час робочої зустрічі 19 травня у пункті пропуску “Порубне-Сірет”, що на українсько-румунському кордоні, керівництва Держмитслужб України та Румунії та профільних чиновників, повідомляє Державна митна служба України.

Красноїльськ
Фінансування ЄС буде направлене на відкриття двох пунктів пропуску “Дяківці” та “Красноїльськ” з українського боку та розбудову інфраструктури для вантажівок. При цьому митниця не уточнила суму фінансування, яка буде потрібна для цих робіт.

У ході зустрічі представники України та Румунії відзначили, що відкриття нових пунктів пропуску розвантажить вже існуючі та пришвидшить вантажний і товарний потік на західному кордоні нашої країни.

Варто додати, що обидва ці пункти пропуску мали відкрити за кошти ЄС у рамках програми, запущеної в 2014-ому році для 6 КПП на загальну суму 29,2 млн євро. На кінець 2017 року жоден з проектів не був завершений, відтак програму зупинили, а залишки коштів повернулися в ЄС.

Наразі, за інформацією Infopost.Media від відразу кількох співрозмовників у Державній митній службі на регіональному та національному рівні, “Дяківці” готові на 40%, “Красноїльськ” на 80%. Відтак щонайменше один з них можна завершити у вкрай короткі терміни. Тим паче, зауважили нашому виданню співрозмовники з митниці, наразі в Чернівецькій області розташована вся необхідна для робіт техніка з Харківщини.

 


InfoPost.Media

Фото: Чернівецька ОДА


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі