fbpx
03 Листопада, 2021

На Буковині реконструюють пункти пропуску з Румунією “Дяківці” та “Красноїльськ”

На Буковині реконструюють пункти пропуску з Румунією “Дяківці” та “Красноїльськ”

У Чернівецькій області завершується реконструкція міжнародних автомобільних пунктів пропуску “Дяківці” та “Красноїльськ”. Наразі ведуться будівельні роботи, які фінансує Державна митна служба України.

За словами голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука, він запросив на будмайданчик Генерального консула Румунії у Чернівцях Ірину-Лоредану Стенкулеску. Румунській дипломатці він намагався продемонструвати, що “буковинське вікно до Європи відкрито навстіж, залишилося лише доопрацювати функціональну готовність КПП”.

6182389fd3e61540477268

“Завдяки програмі президента “Велике будівництво” вони перетворюються з довгобудів та мертвих проектів на потужні інфраструктурні об’єкти, користуватися якими зможе кожен український та європейський мандрівник”, – зазначив Осачук.

Наступними, за повідомлення Сергія Осадчука, реконструкції підлягатимуть КПП “Руська” та “Шепіт” у буковинських Карпатах.

Що стосується прикордонної інфраструктури, то всього за програмою “Велике будівництво” в Україні за підсумками 2020-2021 років має бути оновлено понад 600 км доріг до міжнародних пунктів пропуску.

Також ми розповідали, що на Буковині капітально відновлять дорогу “Петричанка – станція Вадул-Сірет”. Ця станція є важливим транспортним залізничним вузлом, адже тут знаходиться пункт пропуску на кордоні з Румунією. Крім того ця дорога сполучається із трасою М-19, яка з’єднує чотири області та веде до автомобільного прикордонного переходу Порубне.

 

InfoPost.Media

Фото: Чернівецька ОДА


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі