12 Травня, 2022

Зміна логістики через війну: українське зерно тепер транспортують до Європи через Угорщину

Зміна логістики через війну: українське зерно тепер транспортують до Європи через Угорщину

Транзит українського зерна, що перевозиться залізницею, організований Rail Cargo Logistics – Hungaria, у квітні 2022 року різко збільшився у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомили угорські медіа у компанії.

Shutterstock 252624025

Зокрема у першому кварталі цього року компанія організувала транзит 41 тисяч тонн зернових з України. Очікується, що до кінця червня буде відправлено ще 85 тис тонн. Подальше збільшення перевезень обмежується перевантажувальною здатністю та кількістю наявних вагонів.

Згідно з інформацією, зернові транспортні перевезення в основному здійснюються до Італії, менша кількість надходить на замовлення від угорських клієнтів для створення необхідних запасів.

У зв’язку із заміною маршруту, яка торкнулася чорноморських портів, Україна потребуватиме транспортування через Угорщину до 5 мільйонів тонн зерна на рік.

Потужності Rail Cargo Hungaria нині обмежені – це 700 власних зерновозів і ще 1500 спеціалізованих вагонів. Тому вона звернулася до своєї материнської компанії Rail Cargo Group, щоб задовольнити підвищені вимоги.

Зазначається, що раніше зерно в Угорщину рідко надходило залізницею з України, тому потужності, необхідні для транспортування такої кількості врожаю, не були створені. Крім того, пропускна здатність колії дещо обмежена через поточне оновлення інфраструктури угорської залізниці.


Варто додати, що українські трейдери вже здійснили перші поставки кукурудзи до країн ЄС. Відправки змушені були зробити залізницею, оскільки морські порти України заблоковані через вторгнення Росії. Зазвичай експорт здійснювався з чорноморських портів, які тимчасово заблоковані.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі