fbpx
10 Червня, 2022

Вплив Сороса та ставки букмекерів на війну в Україні: про що розповів Віктор Орбан

Вплив Сороса та ставки букмекерів на війну в Україні: про що розповів Віктор Орбан

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що після протистояння нафтовому ембарго планує використати інші аргументи у “газовій битві”. За його словами, він очікує дискусії, адже йдеться про “знищення всієї Європи”.

Про це Орбан розповів у інтерв’ю одній з угорських радіостанцій, яке опублікував Telex.

Ми вибрали основні тези, які стосуються військового вторгнення Росії в Україну, ембарго на енергоресурси та впливу бізнесу на війну.

Віктор Орбан

Про Україну

На думку угорського прем’єра, Україна має право захищатись від російського вторгнення.

“Якщо уряд вирішив боротися, це рішення не можна ставити під сумнів, навіть якщо букмекери не дають великих шансів на перемогу”, – сказав він.

За словами Орбана, все залежить від того, як відреагує Європа та які внесе пропозиції для зупинення конфлікту. Власну позицію він оцінює з точки зору миру.

“Проблема у тому, що майже ніхто в Європі не говорить у Європі голосом миру. Ми маємо говорити голосом миру”, – сказав він.

Нафтове і газове ембарго

За словами Орбана, уряд отримав широкі повноваження на виборах. На його думку, інші уряди перебувають у важкому становищі, мають незначну більшість і готуються до виборів.

Варто додати, що введення особливого правового стану в Угорщині спочатку пов’язаного з епідемією коронавірусу, а потім із війною в Україні дозволило уряду приймати швидкі екстраординарні рішення. Одним з таких стало фіксування цін на бензин та продаж пального тільки для автомобілів на угорській реєстрації.

Однак Угорщина вже отримала попередження від Єврокомісії щодо призупинення дискримінаційного ціноутворення на пальне. Інакше ситуацію доведеться вирішувати у судовому порядку, згідно з офіційним листом Європейської комісії.

На думку Віктора Орбана, Євросоюз має змінити свою стратегію, оскільки введення обмеження на газ слідом за нафтою може мати серйозні наслідки.

Про вплив Сороса

На думку Віктора Орбана, інфляція в Угорщині склала б від 15 до 16 відсотків, якби уряд не запровадив зупинку цін на продукти харчування, бензин і скорочення накладних витрат. Однак зростання цін лише частково пов’язане з війною в Україні, а подальний їх ріст спричинений саме санкціями Євросоюзу проти Росії.

За словами Орбана, найкращим рішенням для подолання воєнної інфляції є мир. Політика санкцій ЄС “знищить всю європейську економіку”.

“Я вважаю, що про російсько-українську війну треба думати інакше”, – додав прем’єр.

Розповідаючи про вплив санкцій, Орбан зазначив, що у їх введенні та війні зацікавлені ділові кола, зокрема мільярдер Джордж Сорос. Його Орбан назвав “підбурювачем війни”, який зацікавлений у її продовженні.

“Ми повинні фінансувати мир, а не війну”, — додав Орбан.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2022 року, перед парламентськими виборами, уряд Орбана заморозив ціни в країні на кілька основних продуктів харчування на рівні 15 жовтня минулого року. Зокрема це стосується цукру, борошна, соняшникової олії, свинини, курятини та молока. Також зафіксували ціни на пальне.

Після переобрання уряд призупинив можливість водіям авто на іноземній реєстрації заправляти їх паливом за зниженими цінами. В уряді Орбана заявляють, що цей захід був викликаний так званим “паливним туризмом” і збільшенням транзитного руху, що підштовхнуло до зростання споживання пального в Угорщині.

 

InfoPost.Media

Фото: Orban Viktor / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі