fbpx
31 Травня, 2022

В Угорщині іноземці крадуть автомобільні номери, бо хочуть заправитися дешевше

В Угорщині іноземці крадуть автомобільні номери, бо хочуть заправитися дешевше

В Угорщині вже є випадки крадіжки реєстраційних номерів з угорських транспортних засобів, за допомогою яких іноземні автомобілісти намагаються заправитися за зниженими регульованими цінами.

Про це повідомляє TASR, посилаючись на заяву Петра Рататіча, заступника генерального директора нафтової компанії MOL Group.

Знімок екрана 2022 05 31 о 11.15.36

В інтерв’ю комерційній радіостанції Рататіч сказав, що були спроби обійти постанову уряду, згідно з якою з п’ятниці, 27 травня, в Угорщині дешевше можуть заправлятися лише транспортні засоби з угорським реєстраційним номером.

В околицях міста Мошонмодьоровар на північному заході країни поблизу словацького кордону сталося вже близько 30 випадків крадіжки угорських реєстраційних номерів.

Представник MOL додав, що на АЗС компанії при оплаті почали вимагати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, але вже були випадки, коли водії подавали підроблені техпаспорти.

Регульована ціна базового бензину та дизельного палива в Угорщині становить 480 форинтів (1,22 євро) за літр, ринкові ціни ж на ці види палива – близько 600 форинтів.

Як ми повідомляли, в останній день перед введенням Угорщиною заборони на дешевий бензин для іноземців словаки вчинили паніку на угорських АЗС.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі