04 Квітня, 2022

Україна стане на крок ближче до вступу до ЄС вже наступного тижня – Стефанішина

Україна стане на крок ближче до вступу до ЄС вже наступного тижня – Стефанішина

Україна цього тижня може отримати опитувальник від Європейської комісії, який є необхідним етапом для набуття Україною статусу кандидата.

Про це з посиланням на заяву віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної повідомляє Європейська правда.

“Ми очікуємо, що цього тижня будуть позитивні новини щодо наступних кроків, які мають бути для отримання Україною статусу кандидата”, – заявила вона.

Image

При цьому Стефанішина уточнила, що мова йде саме про опитувальник.

“Це буде нестандартний документ, менший за обсягом. Чекаємо на цей документ цього тижня”, – додала віцепрем’єрка.

За словами Стефанішиної, український уряд заздалегідь підготвував проекти відповідей на опитувальник, тож відповість у стислий термін. На її думку, у відповідь Єврокомісія підтвердить статус кандидата для України.


“Ми очікуємо, що до кінця квітня Єврокомісія завершить внутрішні процедури і підтвердить відповідність України критеріям для отримання статусу кандидата. Далі – політичне рішення про надання Україні статусу кандидата”, – наголосила віцепрем’єрка.

Варто нагадати, що Європейський Союз у неділю звинуватив російські війська у скоєнні звірств у Київській області. Такою була реакція верховного представника ЄС із зовнішньої політики Жозепа Борреля після того, як мер міста Буча про загибель більше 300 жителів під час місячної окупації міста російськими військами.

 

InfoPost.Media

Фото: “Ілляшев та Партнери”


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі