05 Травня, 2022

У Будапешті показали виставу закарпатського театру, яка в Україні стала лауреатом премії “ГРА” (ФОТО)

У Будапешті показали виставу закарпатського театру, яка в Україні стала лауреатом премії “ГРА” (ФОТО)

У понеділок, 2 травня, на міжнародному театральному фестивалі МІТЕМ в Будапешті показали виставу “Це дитя” (режисер Олег Мельничук), яка в 2021 році стала переможцем в номінації “найкраща драматична вистава” на IV Всеукраїнському театральному фестивалі-премії ГРА.

Про це повідомляють у Закарпатському обласному угорському драматичному театрі (м. Берегово).

Масштабний захід, організований у Національному театрі в Будапешті, запрошує колективи з багатьох європейських країн, тож це чудова можливість для професійного обміну та спілкування.

“Після показу нашої вистави відбулася змістовна дискусія та зустріч із аудиторією. Насамкінець Аттіла Віднянський, режисер Національного театру та директор фестивалю MITEM, вручив пам’ятну відзнаку директору театру Едіні Шін та режисеру Олегу Мельничуку”, – повідомили у театрі.

Нагадаємо, що угорський театр із Закарпаття отримав український театральний “Оскар”.

 

InfoPost.Media

Фото: Ері Сабов Жолт (Eöri Szabó Zsolt)


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі