fbpx
18 Грудня, 2022

У 2023 році будівництво ділянки D1 у Словаччині не розпочнеться – тимчасовий міністр транспорту Словаччини

У 2023 році будівництво ділянки D1 у Словаччині не розпочнеться – тимчасовий міністр транспорту Словаччини

Словаччина не починатиме будівництво ділянки автомагістралі D1 між населеними пунктами Турани (Turany) та Губова (Hubová) у Жилінському краї в 2023 році. Це остання недобудована ділянка майбутнього шосе між Братиславою та Кошице, яка далі вестиме до кордону з Україною.

Про це заявив виконувач обов’язків міністра транспорту Словацької республіки Андрей Долежал.

6444224 1200x

За його словами, точні дати початку будівництва 17-кілометрового відрізку залежать від того, як просуватимуться окремі процеси та державні закупівлі для підрядника.

Наразі Національна дорожня компанія (NDS) забезпечує оцінку впливу на навколишнє середовище. Справа у тому, що на ділянці передбачається будівництво тунелю, в тому числі в районі заповідної зони Korbeľka, тож компанія зобов’язана забезпечити дотримання водного законодавства.

Безымянный 11

Раніше ми розповідали, що Словаччина плануваала прискорити завершення будівництва траси D1 для сполучення з Україною. Пріоритетною визначили ділянку автомагістралі від кордону з Україною до Собранце або Міхаловце. Домовились і про точку підключення української траси до автомагістралі D1. Однак терміни будівництва нових ділянок дороги не озвучувались.

Наразі готується також техніко-економічне дослідження автошляху до Земпліна (історична частина Словаччини, до якої входить і Міхаловце), де вже завершили аналіз дорожнього трафіку та проводять оцінку отриманої моделі руху транспорту.

 

Infopost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі