fbpx
06 Січня, 2022

У Словаччині оголосили тендер щодо швидкісного автобану D1 з Кошице до кордону з Україною

У Словаччині оголосили тендер щодо швидкісного автобану D1 з Кошице до кордону з Україною

У Словаччині оголосили дату тендера щодо дослідження можливості продовження автомагістралі D1 до східного кордону країни – а саме до кордону з Україною.

Словацька Національна дорожня компанія (Národná diaľničná spoločnosť) оголосила публічний тендер на розробку мультимодального техніко-економічного обґрунтування майбутнього автобану та транспортні рішення на цьому маршруті, повідомляє sme.sk.

7301914 1200x

Він включатиме аналіз та оцінку поточного та майбутнього стану, варіанти об’їздів, реконструкції ділянок дороги Бідовце – Вишнє-Нємецке.

Кінцевий термін подання пропозицій – 10 лютого 2022 року. Повне дослідження має бути виконано в повному обсязі протягом 500 днів.

Орієнтовна вартість дослідження становить 750 тисяч євро. Його мають профінансувати з фондів Європейського Союзу.

Згідно з планом підготовки продовження магістралі D1 до кордону з Україною, передбачається будівництво п’яти ділянок довжиною 74 кілометри: Бідовце – Даргов (12,6 км), Даргов – Поздішовце (18,2 км), Поздішовце – Міхаловце (12 км), Міхаловце – Собранце (15,8 км) і Собранце – державний кордон Словацької Республіки з Україною (15,5 км).

Раніше ми вже розповідали, що міністерство транспорту та будівництва Словаччини готує техніко-економічне обґрунтування продовження автомагістралі D1 в бік східного кордону. Національна автомобільна компанія виділила на це понад 700 тис. євро.

Однак Кошицький самоврядний край (KSK) у свою чергу вирішив підготувати власне техніко-економічне обґрунтування, на що також виділили 500 тис. євро. У регіоні наполягають на тому, щоб уряд якомога швидше завершив автомагістраль D1 від Бідовце до КПП “Вишне-Нємецке-Ужгород”.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі