fbpx
23 Березня, 2022

Словацька пошта не братиме гроші за гуманітарні посилки в Україну

Словацька пошта не братиме гроші за гуманітарні посилки в Україну

З 23 березня Словацька пошта (Slovenská pošta) надає можливість відправити посилку із Словаччини на конкретну адресу в Україні абсолютно безкоштовно. Посилки можна відправляти з усіх відділень Словацької пошти по всій Словаччині.

Про це з посиланням на заяву речниці пошти Івети Дорчакової повідомляє TASR.

Slovenská Pošta Словацька пошта

У посилці можуть бути лише речі, які підпадають під категорію “гуманітарна допомога” і на посилці це повинно бути позначено. Це може бути, наприклад, одяг, засоби гігієни і таке інше.

Вартість речей у посилці не повинна перевищувати 50 євро, а вага посилки повинна бути не більше 5 кілограмів.

“Алкоголь, зброя, піротехніка чи легкозаймисті речовини не можуть передаватися в посилках”,– пояснила речниця Словацької пошти.

За її словами, уже є домовленість з “Укрпоштою”, яка пообіцяла першочергову доставку таких відправлень.

При подачі посилки відправник заповнює анкету з переліком речей і ця анкета автоматично стає митною декларацією.

“Словацька пошта не несе відповідальності за втрату, пошкодження та недотримання термінів перевезення цього виду посилок через складну ситуацію в Україні”, – зазначила речниця.

Варто нагадати, що після евакуації своїх дипломатів з української столиці Словаччина вирішила перенести місцезнаходження свого посольства з Києва до Ужгорода.

 

InfoPost.Media

Фото: cas.sk


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі