fbpx
23 Березня, 2022

Посольство Словаччини з Києва перебирається до Ужгорода

Посольство Словаччини з Києва перебирається до Ужгорода

Після евакуації своїх дипломатів з української столиці Словаччина вирішила перенести місцезнаходження свого посольства з Києва до Ужгорода.

Про це сьогодні на засіданні уряду Словаччини заявив глава дипломатичного відомства Словаччини Іван Корчок, пише TASR.

Іван Корчок

Він додав, що заступник посла вже переїхав з Києва до Ужгорода, а сьогодні повинен переїхати і сам Посол Словаччини Марек Шафін.

“Ми хочемо зробити цей крок, щоб продемонструвати, що ми залишаємось присутні на найвищому рівні дипломатичного представництва в Україні. Таким чином, посольство буде повністю функціонувати з Ужгорода”, – цитує Корчка видання SME.

Крім посла та його заступника, до складу посольства входитимуть також військовий та поліцейський аташе.

Крім того Корчок нагадав, що Словаччина продовжить боротьбу за надання Україні статусу кандидата в Європейський Союз. За словами міністра, українці заслуговують на це з моральної точки зору через те, що зараз переживають. Він нагадав, що статус країни-кандидата не означає автоматичний вступ до ЄС.

Варто додати, що в Ужгороді є Генеральне Консульство Словаччини, яке наразі очолює Павол Паніс.

Нагадаємо, раніше редакція словацького новинного сайту SME повідомила про закриття блогу президента проросійської партії “Словацької національної партії” SNS Андрея Данка (Andrej Danko), колишнього спікера парламенту країни.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі