29 Квітня, 2022

Польща підтвердила готовність закрити повітряний простір над Словаччиною

Польща підтвердила готовність закрити повітряний простір над Словаччиною

Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь після п’ятничної зустрічі зі своїм польським партнером Маріушем Блащаком заявив про готовність Польщі забезпечити захист повітряного простору Словаччини.

“Ми кілька разів обговорювали це з Польщею, і я дуже радий, що міністр сьогодні підтвердив, що як тільки будуть прийняті необхідні законодавчі заходи, над якими ми негайно почнемо працювати, Польща буде готова подбати про безпеку нашого повітряний простір до тих пір, поки не прибудуть замовлені нами літаки F-16 зі США”, – цитує міністра TASR.

Міністри оборони Польщі і Словаччини

Водночас словацький міністр вказав на серйозні проблеми, які має Словаччина з експлуатацією МіГ-29 з технічної, міжнародно-політичної та безпекової точки зору, а також з точки зору наявності пілотів.

Словачький міністр також заявив, що готовий вести переговори про можливе надання Україні літаків МіГ-29, коли повітряний простір Словаччини буде забезпечено.

Нагадаємо, що Словаччина веде інтенсивні переговори з Європейським Союзом щодо компенсації за військову зброю та прилади, які були передані Україні. Переговори також стосуються відшкодування вартості ЗРК С-300, який був наданий Україні.

 


InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі