fbpx
09 Лютого, 2022

У Румунії депутат напав на міністра енергетики в парламенті

У Румунії депутат напав на міністра енергетики в парламенті

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за фактом нападу лідера партії Альянс єдності Румунії (AUR) Джорджа Сіміона на міністра енергетики Вірджіла Попеску в парламенті.

У Генпрокуратурі повідомили, що у кримінальній справі йдеться про злочин та порушення громадського порядку. Про це пише digi24.

“8 лютого 2022 року після повідомлення на рівні відділу карного розшуку та криміналістичної експертизи прокуратури при Вищому касаційному суді та юстиції зареєстровано кримінальне провадження за фактом вчинення злочинів та порушення громадського порядку та спокою. Фактично, після прес-релізів, опублікованих 7.02.2022 р., було зазначено, що депутат румунського парламенту Джордж Сіміон під час засідання Палати депутатів того ж дня вийшов на пленарне засідання палати, а Міністр енергетики виступив із простим клопотанням щодо агресії проти нього”, – стверджується у заяві прокурорів.

депутати Румунії

Міністр енергетики Вірджіл Попеску повідомив керівництво Палати депутатів про те, що подасть кримінальну справу проти лідера AUR Джорджа Сіміона за фактом нападу. Також Попеску звернувся до керівництва Палати депутатів з проханням надати йому повний відеозапис події.

Варто зазначити, що інцидент стався 7 лютого під час пленарного засідання Палати депутатів. Засідання призупинили після того, як виступ міністра енергетики Вірджіла Попеску перервав лідер AUR Джордж Сіміон. Він вийшов на трибуну і напав на міністра з вигуками, що він “злодій”. Конфлікт стався на фоні обговорення ціни на газ, коли міністр енергетики після вигуків Сіміона запропонував йому “піти до Путіна та попросити знизити ціну”.

Голова зборів Даніель Сучіу заявив, що це безпрецедентне явище фізичного нападу на міністра під час виступу.

Нагадаємо, що у У парламенті Словаччини під час обговорення оборонної угоди зі США депутат від ультраправої партії Народна партія Наша Словаччина вилив на прапор України воду.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі