fbpx
25 Листопада, 2021

У Хорватії штрафи для порушників епідеміологічних заходів підвищили до 6500 євро

У Хорватії штрафи для порушників епідеміологічних заходів підвищили до 6500 євро

У Хорватії запровадити суттєві штрафи для відповідальних керівників державних органів і відомств, державних установ та органів місцевого самоврядування, які не дотримуються епідеміологічних заходів. Відповідно до посилених карантинних вимог штраф може становити від , штрафуватимуть від 30 до 50 тисяч кун (орієнтовно 3800-6500 євро).

Про це заявив міністр юстиції та управління Хорватії Іван Маленіца (Ivan Malenica).

Хорватія локдаун

Він оголосив про посилення епідемії після того, як було виявлено, що кілька відомств не дотримувалися попередніх правил і не перевіряли, чи є допуск у водіїв.

Відповідно до запроваджених заходів, відповідальних керівників державних органів та відомств, державних установ та органів місцевого самоврядування оштрафуватимуть на суму від 30 до 50 тисяч кун.

У країні такий указ викликав хвилю невдоволення, а президент Хорватії Зоран Міланович (Zoran Milanovic) назвав нові заходи відверто “дурними, інфантильними, що тероризують людей”. Але, за словами Малениці, нові правила це засвідчують спільну боротьбу з коронавірусом.

У Хорватії з населенням трохи більше чотирьох мільйонів за попередню добу було виявлено 4926 нових випадків зараження коронавірусом, 62 людини померли від хвороби Covid-19, спричиненої вірусом. У лікарні перебуває 2591 пацієнт, 317 з яких на апараті штучної вентиляції легенів.

На сьогодні в країні вакциновано 2 141 962 осіб (52,9%), з яких 1 906 220 вже отримали другу дозу.

Нагадаємо, через різкий сплеск захворюваності на COVID-19 у Словаччині напередодні уряд прийняв рішення про введення двотижневого локдауну. До цього в країні відмінили традиційні різдвяні ярмарки.

До цього закрилась для туристів на карантин Австрія. Через закриття готелів, хостелів, торгових центрів, кафе та ресторанів поїздки до Австрії з туристичною метою є неможливими.

А в Чехії через низький рівень вакцинації населення запустили петицію про обов’язкову вакцинацію.

 

InfoPost.Media за матеріалами nepszava.hu

Фото: AFP


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі