fbpx
22 Листопада, 2021

Австрія закрилась для туристів на карантин: як потрапити до країни

Австрія закрилась для туристів на карантин: як потрапити до країни

Українські туристи з 22 листопада не зможуть відвідати Австрію. У країні оголосили суворий карантин та тимчасово скасували поїздки з туристичною метою.

Про це інформує Посольство України в Республіці Австрія.

“Починаючи з 22 листопада 2021 року на території Австрії діє загальнодержавний карантин для усіх категорій громадян (вакциновані/невакциновані). Через закриття готелів, хостелів, торгових центрів, кафе та ресторанів поїздки до Австрії з туристичною метою є неможливими”, – йдеться у повідомленні.

Austria Lockdown

 

Як потрапити до Австрії при потребі

Відтепер перетнути кордон країни можна буде тільки при наявності поважних причин. До них відносять відвідування родичів, лікування, сімейні обставини, службові поїздки, весілля, похорон тощо. При цьому в’їзд без реєстрації та без карантину буде можливий із сертифікатом про повну вакцинацію однією з визнаних в країні вакцин. Остання вакцинація має бути зроблена більше ніж за 14 днів до в’їзду.

Ще одним документом, який дасть змогу уникнути карантину, є медична довідка про одужання після захворювання на коронавірус за останні 180 днів (документ має бути оформлений англійською або німецькою мовами). У посольстві наголошують, що медична довідка про наявність нейтралізуючих антитіл більше не вважається доказом перенесеної хвороби.

Крім того австрійська сторона визнає сертифікати вакцинації/одужання у додатку “Дія”, паперові сертифікати з порталу “Дія” з QR-кодом та паперові свідоцтва від сімейного лікаря (т.зв. жовтий сертифікат), якщо вони оформлені виключно англійською або німецькою мовою із зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Перетнути кордон із Австрією з поважних причин можна буде і з негативним результатом ковід-тесту.

Підлітки віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом із вакцинованими дорослими, потребують тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.

Раніше ми повідомлляли про те, що Європейський союз 9 листопада 2021 року офіційно виключив Україну зі так званого “зеленого списку” безпечних країн для подорожей, зважаючи на ситуацію з захворюваністю на COVID-19 у країні. Ми зібрали перелік країн, які залишились відкритими для українців. Однак за оновленнями інформації слід стежити на спеціалізованому сервісі Консульської служби України.

Коментарі