fbpx
20 Листопада, 2021

У Словаччині міста скасовують різдвяні ярмарки через поширення коронавірусу

У Словаччині міста скасовують різдвяні ярмарки через поширення коронавірусу

У столиці Словаччини Братиславі скасовують організацію різдвяних ярмарків на Головній площі в центрі міста. Вони мали відбутися з 26 листопада по 22 грудня. У муніципалітеті це виправдовують нинішньою поганою ситуацією з пандемією.

Про це повідомила речниця Братислави Катаріна Райчанова.

Staromestske Vian Trhy

Наразі у Словаччині з 22 листопада буде заборонено проводити масові заходи у кількості більше, ніж 200 чоловік, навіть якщо вони вакциновані. Власники кіосків у Братиславі повідомили владу, що їм не вигідно буде торгувати у таких умовах на ярмарці. Ярмарку було вирішено відмінити.

Мер міста анонсував, що найближчими днями шукатиме способи донести різдвяну атмосферу до братиславців і в цій ситуації.

“Я твердо вірю, що ми, принаймні, отримаємо задоволення від запалювання ялинки”, – сказав мер Братислави Матуш Валло.

У свою чергу місто Пряшів у співпраці з Парком культури та дозвілля теж вирішило цього року не відкривати традиційні різдвяні кіоски. Однак альтернативою стане Різдвяна карта, яка знову пропонуватиме популярні різдвяні напої чи фірмові страви перед ресторанами та кафе. Про це повідомив речник Пряшова Володимир Томек.

“Уряд оголосив про значне посилення заходів і ми цілком усвідомлюємо серйозність ситуації, в якій ми перебуваємо. Тому ми вирішили більше зосередитися на Різдвяній карті, яку ми тестували у 2020 році. Водночас ми будемо підтримувати місцевих підприємців та гастрономічних операторів, яким знову доведеться боротися за виживання через пандемічні обмеження”, – зазначила мер Пряшова Андреа Турчанова.

Напередодні ми підготували матеріал про те, що словацький уряд вводить тимчасовий карантин для невакцинованих та зібрали перелік нововведень, яких необхідно буде дотримуватись. Тож якщо плануєте поїздку до сусідньої країни, варто ознайомитись.

 

InfoPost.Media

Фото: ТАРС


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі