fbpx
25 Лютого, 2022

Підозрілі посилання від СБУ: Українців попередили про фішингову атаку

Підозрілі посилання від СБУ: Українців попередили про фішингову атаку

Фахівці Держспецзв’язку попередили про поширення масованої фішингової атаки на електронні акаунти громадян України. Мета розсилок на електронну пошту та в Telegram – збір великого масиву даних про українців.

Повідомлення, які приходять користувачам на e-mail та в месенджери містять посилання на шкідливі файли, стверджують експерти.

“На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери. Ворожі сили мають на меті отримати доступ до електронних пристроїв українців для збору великого масиву інформації”, – йдеться у повідомленні Держспецзв’язку.

Відповідні застереження про небезпеку опублікували практично всі інформаційні ресурси органів влади, зокрема Верховної Ради, СБУ та обласних адміністрацій.

Нагадаємо, разом із початком активних військових дій з боку Росії Україну накрила хвиля дезінформаційних повідомлень, покликаних дестабілізувати внутрішню обстановку. Пропонуємо перелік свіжих фейків, спростованих Центром протидії дезінформації при РНБО, журналістами та аналітиками:

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі