fbpx
24 Лютого, 2022

В Україні не буде планових відключень електрики і водопостачання – ОФІЦІЙНО

В Україні не буде планових відключень електрики і водопостачання – ОФІЦІЙНО

У соцмережах та Viber-чатах 24 лютого почала поширюватись інформація про можливі відключення електроенергії та водопостачання.

У одному з повідомлень зазначалось, що о 23.30 необхідно вимкнути всі прилади та до нуля знизити споживання в оселях. Начебто, це необхідно через підключення нашої енергомережі до європейської системи та від’єднання від російських і білоруських енергомереж.

відключення електроенергії

Повідомлення спростували у НЕК “Укренерго”.

“Саме так працює ворог! Такі заклики спрямовані виключно на те, щоб завдати удару по українській енергосистемі. Укренерго офіційно спростовує цю інформацію та заявляє, що енергосистема працює в нормальному режимі і буде працювати. Нічого вимикати не потрібно і ніхто нікуди не підключається вночі. Споживайте відповідально та не ведіться на провокації ворога”, – ідеться в повідомленні.

Повідомлення про відключення електроенергії та водопостачання поширились і на Закарпатті. У “Закарпаттяобленерго” повідомили, що планових масових відключень не передбачено. Те, що поширюють у мережі є фейком, а всі енергетичні об’єкти працюють у штатному режимі.

У Водоканалі міста Ужгород у відповідь на поширення інформації про відключення води на довгий час повідомили, що всі структурні підрозділи КП “Водоканал м. Ужгород”, які забезпечують місто водопостачанням – працюють в штатному режимі. Заклик запастись водою призначений тільки на випадок аварійних відключень.

Нагадаємо, раніше у РНБО спростували фейк про звернення угорців Закарпаття до Орбана. У фейковому повідомленні угорці Закарпаття начебто звернулись до угорського прем’єра Віктора Орбана з проханням провести референдум про приєднання до Угорщини.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі