fbpx
24 Лютого, 2022

“Не вірте фейкам”. Міноборони, Генштаб та МВС та армія залишаються на місцях

“Не вірте фейкам”. Міноборони, Генштаб та МВС та армія залишаються на місцях

Українські силовики спростували фейкові повідомлення про відступ української армії. Українська армія не відступає і перебуває на своїх місцях і веде бій.

Про це заявили у Міністерстві внутрішніх справ, а також повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

“​​Не вірте у поширеним пропагандистськими ЗМІ фейкам про те, що нібито українська армія відступає. Українська нацгвардія, поліція, прикордонники перебувають на своїх постах, ми тримаємо захист”, – зазначили у МВС.

Image (1)

Олексій Резніков у Facebook зазначив, що у Міністерстві оборони та Генеральному штабі ЗСУ усі працівники перебувають на своїх місцях та виконують свої обов’язки.

Він повідомив, що російські окупанти розповсюджують фейки нібито про бажання частини чиновників залишити робочі місця. Однак це дезінформація.

“Згідно з протоколом безпеки, а також для проведення невідкладних нарад доводиться змінювати місцезнаходження. Усі заступники міністра оборони працюють за своїми функціональними завданнями. У Міністерстві оборони та Генеральному штабі усі на місцях виконують свої обов’язки”, – написав міністр.

За словами Резнікова, управління обороною повністю кероване та здійснюється за всіма напрямками, де Росія атакувала Україна. Крім того ведуться переговори з міжнародними партнерами.

“Армія продовжує завдавати ворогові суттєвих втрат, знищувати техніку та особовий склад окупантів. Ми обов’язково переможемо! Слава Україні!”, – написав Резніков.

Нагадаємо, в ніч на 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив із екстреним зверненням до росіян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі.

За його словами, Росія прийняла рішення про проведення спеціальної операції на території України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі