fbpx
25 Лютого, 2022

Латвія та Естонія вимкнули мовлення російських федеральних каналів

Латвія та Естонія вимкнули мовлення російських федеральних каналів

Латвійський та естонський регулятори заборонили ретрансляцію російських пропагандистських каналів. Під заборону потрапили канали TV Centr International , “Россия” та “Россия 24” у Латвії та “РТР Планета”, “НТВ Мир”, “Россия 24”, TV Center International та “Беларусь 24” у Естонії.

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) зупинила ретрансляцію  вказаних каналів на 3-5 років через прямі загрози державній безпеці, пише портал Delfi.

дезінформація

Вимкнути пропагандистські телеканали у Латвії закликав президент країни Егілс Левітс.

“У латвійському інформаційному просторі неприпустимі розпалювання ненависті щодо України та дезінформація”, – написав Левітс на своїй сторінці у Twitter.

Його підтримав також міністр закордонних справ Едгар Рінкевич.

Відповідне розпорядження видав і естонський регулятор, який припинив мовлення федеральних російських каналів через трансляцію промови президента РФ Владіміра Путіна, якою він намагався обгрунтувати напад на Україну. За повідомленням регулятора, канали порушили заборону на підбурювання до насильства і підривання нацбезпеки.

“Надзвичайні часи потребують надзвичайних дій… Необхідно діяти негайно, щоб запобігти шкоді для суспільства”, – зазначив директор регулятора Каур Каяк.

Нагадаємо, разом із початком активних військових дій з боку Росії Україну накрила хвиля дезінформаційних повідомлень, покликаних дестабілізувати внутрішню обстановку. Пропонуємо перелік свіжих фейків, спростованих Центром протидії дезінформації при РНБО, журналістами та аналітиками:

 

InfoPost.Media

Титульне фото: index.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі