fbpx
18 Березня, 2022

Єврокомісія підготує висновок щодо членства України в ЄС за кілька місяців – Зеленський

Єврокомісія підготує висновок щодо членства України в ЄС за кілька місяців – Зеленський

Висновок Європейської комісії щодо заявки України на членство в ЄС буде подготовлений протягом кількох місяців. Відповідне доручення отримали український уряд власне Єврокомісія.

Про це у своєму Twitter повідомив президент Володимир Зеленський.

“Мав предметну розмову з президентом ЄК Урсулою фон дер Ляєн. Висновок ЄК щодо заявки України на членство в ЄС буде підготовлений протягом декількох місяців. Уряду та ЄК надано доручення. Спільно рухаємося до нашої стратегічної мети” – написав він.

Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляєн

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні 28 лютого закликав Євросоюз невідкладно прийняти Україну за новою спеціальною процедурою.

Вже 1 березня у Європейському Союзі почали офіційну процедуру розгляду заявки України на отримання членства. Відповідну заявку Постійному Представнику при ЄС головуючої в Раді ЄС Франції Філіпу Легліз-Коста вручив Надзвичайний і повноважний посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов.

Однак кілька країн ЄС виступили проти того, щоб надати Україні статус країни-кандидата на вступ до блоку. За словами євродепутатів, Німеччина, Нідерланди та інші хочуть, щоб Єврокомісія перед прийняттям політичного рішення висловила свою думку щодо готовності України до процесу набуття членства.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі