fbpx
01 Березня, 2022

ЄС прийняв заявку України на отримання членства

ЄС прийняв заявку України на отримання членства

У Європейському Союзі почали офіційну процедуру розгляду заявки України на отримання членства. Відповідну заявку Постійному Представнику при ЄС головуючої в Раді ЄС Франції Філіпу Легліз-Коста вручив Надзвичайний і повноважний посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов.

Про це сам Ченцов повідомив цу своєму Twitter.

“Вручив підписану Президентом України Володимиром Зеленським заявку України на членство в Європейському Союзі Постійному Представнику при ЄС головуючої в Раді ЄС Франції Філіпу Легліз-Коста. Заявку зареєстровано. Процедуру розгляду розпочато”,- зазначив він.

Fmunrf5x0aih53w

Варто додати, що після початку війни Росії проти України частина країн ЄС звернулись із закликами щодо можливості приєднання України. Так, наприклад, Словаччина запропонувала створити спеціальну процедуру для приєднання України до ЄС.

До того президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що вважає Україну “однією з нас” і хоче бачити її в ЄС. Однак вона не сказала, чи має шанси Україна отримати членство у сьогоднішніх умовах.

Fmunrf9xwaake32

Прем’єр-міністр Петр Фіала заявив у понеділок, 28 лютого, що підтримує зусилля України щодо вступу до Європейського Союзу.

“Хоча я прихильник стандартних процедур, ми зараз не в стандартній ситуації”, – сказав Фіала.

Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні 28 лютого закликав Євросоюз невідкладно прийняти Україну за новою спеціальною процедурою та підписав відповідну заявку.

 

InfoPost.Media

Фото: Vsevolod Chentsov / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі