fbpx
26 Листопада, 2021

ЄС припинить поділ країн на зони та заборонить в’їзд невакцинованим з 1 березня

ЄС припинить поділ країн на зони та заборонить в’їзд невакцинованим з 1 березня

Потрапити до Європейського Союзу для невакцинованих громадян третіх країн з 1 березня буде неможливо. ЄС посилив обмеження на в’їзд для негромадян з туристичною метою у разі відсутності підтвердження вакцинації чи одужання від COVID-19.

Про це повідомила єврокомісар з внутрішніх справ Ілва Йоханссон під час брифінгу у Брюсселі.

Eu Covid

“Ми матимемо нові правила для мандрівок в Європейський Союз з третіх країн з 1 березня. Зараз ми маємо одні правила для необхідних поїздок, коли люди за термінової потреби завжди можуть приїхати в ЄС. Також зараз у нас є список країн, з яких дозволені несуттєві поїздки, тобто для подорожей, він налічує 20 країн. Але тепер ми перейдемо від принципу списку країн до індивідуального підходу. Це означає, що ми дозволимо всім вакцинованим людям приїжджати в ЄС”, – сказала Йоханссон.

Наразі, за словами єврокомісара, люди, які приїжджають з країни, що є у списку, можуть подорожувати без вакцинації.

Єврокомісія запропонувала свої рекомендації, згідно з якими вакцинованим мандрівникам з будь-яких третіх країн буде дозволятися в’їзд в країни Європейського Союзу. У Брюсселі планують відмовитися від поділу на “зелені” і “червоні” країни і перейти до індивідуального підходу.

У більшості країн Європи діють обмеження на поїздки, щоб контролювати поширення COVID-19. У Австрії введено повний карантин, що означає повну заборону на в’їзд для туристів.

У Німеччині, Нідерландах та Бельгії відбувся сплеск випадків, що призвело до посилення обмежень. Тому у Німеччині скасували деякі різдвяні ярмарки.

У Чехії раніше скасували правила самоізоляції для всіх мандрівників, але вже з опівночі 25 листопада в країні оголосили надзвичайний стан.

24 листопада на засіданні уряду Словаччини було прийняте рішення про введення двотижневого локдауну, протягом цього терміну будуть закриті всі ресторани та магазини, крім продуктових.

Молдова продовжила дію надзвичайного стану принаймні до кінця місяця, приватні заходи все ще заборонені.

В Угорщині дозволені подорожі з усіх країна після підтвердження вакцинації або негативного тесту на COVID. Правила соціального дистанціювання тут більше не діють, але люди повинні носити маски в лікарнях і “соціальних установах”. З 1 листопада їх потрібно носити і в громадському транспорті.

 

InfoPost.Media

Фото: euronews.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі