fbpx
10 Лютого, 2022

У Румунії радикали анонсували акцію протесту “з вантажівками і тракторами”

У Румунії радикали анонсували акцію протесту “з вантажівками і тракторами”

Лідер румунської радикальної партії AUR Джордж Сіміон оголосив про “мегапротест” партії проти президента Клауса Йоханніса та уряду. Акцію, “подібну до канадських – з вантажівками, тракторами та автомобілями” анонсували на 27 лютого.

Румунські радикали намагаються використати невдоволення румунів зростанням цін на енергоносії та всі інші проблеми, такі як підвищення плати за обов’язкове страхування автомобіля, повідомляє Romania Іnsider.

“У нас є багато учасників і їх друзів, які є водіями вантажівок і дуже незадоволені”, – сказав Сіміон в інтерв’ю телеканалу Antena 3.

радикальна партія Румунії Aur

Президент Федерації румунських транспортних операторів (FORT) Аугустин Хагіу також підтвердив інформацію про підготовку акції протесту водіїв вантажівок. За його словами, він також вирішим підтримати цей протест.

Як зазначив Аугустин Хагіу, перевізники висувають три основні претензії. Серед них пакет Mobility, завдяки якому всі румунські вантажівки повертаються порожніми в країну раз на вісім тижнів. Також перевізники обурились підвищенням цін на автострахування та відсутністю кваліфікованої робочої сили.

Лідер радикалів Сіміон також закликав фермерів “виходити на вулиці з вівцями, коровами… тому що у них теж є проблеми”.

Слід зазначити, що радикальна партія AUR вже встигла відзначитись неординарними вчинками протягом перших місяців нового року. Так Генеральна прокуратура Румунії порушила кримінальну справу за фактом нападу Джорджа Сіміона на міністра енергетики Вергіла Попеску в парламенті просто під час його виступу.

У січні партія виступила з вимогою скасувати обов’язкові уроки про Голокост і сексуальне виховання. Представники AUR заявили, що Голокост і статева освіта є “незначними проблемами” і що їх викладання у школах “підірве якість освіти в Румунії”.

Партія AUR (“Альянс єдності румунів”) має 13 представників у сенаті Румунії, що складається з 136 членів, і 30 у Палаті депутатів, що складається з 330 членів.

 

InfoPost.Media

Фото: Romania Іnsider


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі