fbpx
07 Жовтня, 2021

Румунія відправлятиме хворих на коронавірус до лікарень Угорщини

Румунія відправлятиме хворих на коронавірус до лікарень Угорщини

Румунія веде переговори з угорським урядом про відправку важкохворих на коронавірус до сусідньої країни на лікування. Таку пропозицію два тижні тому озвучив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто. 

За інформацією румунських ЗМІ, країна наразі перебуває у критичній ситуації через пандемію коронавірусу, лікарні заповнені. Так, 6 жовтня тут зареєстрували 14 744 нових випадки зараження SARS-CoV-2. Також за минулу добу лікарі констатували 331 смерть, спричинену COVID-19.

Covid Ro

Транспортувати пацієнтів планують насамперед  з прикордонних сіл виключно каретами швидкої допомоги, оскільки транспортування літаком небезпечне для важкохворих. Першою пропозицією Угорщини скористалась Окружна лікарня швидкої допомоги міста Арад.

Ситуацію ускладнило також те, що у січні лікарня Бухареста Matei Bals, де лікувалися пацієнти із захворюванням на коронавірус, була пошкоджена пожежею, в результаті якої загинули щонайменше четверо осіб. Минулого тижня від вогню також сильно постраждала лікарня міста Констанца.

Варто нагадати, що раніше Бухарест отримав червоний епідеміологічний статус після того, як кількість заражень коронавірусом перевищила три відсотки населення. У місті Тімішоара, де рівень зараження піднявся до 4,5 на тисячу населення, вирішили запровадити комендантську годину у вихідні дні.

 

InfoPost.Media за матеріалами digi24.ro, 24.hu

Фото: Голос Америки


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

 

 

 

Коментарі