fbpx
08 Жовтня, 2021

Реформи та подолання корупції: стала відома тема візиту до Києва уповноваженої держсекретаря США у справах України

Реформи та подолання корупції: стала відома тема візиту до Києва уповноваженої держсекретаря США у справах України

В Україну зі своїм першим робочим візитом прибула заступниця помічника державного секретаря Робін Данніган. У держдепі саме вона відповідальна за Центральну і Східну Європу, в тому числі й Україну.

Про це повідомили у посольстві США в Україні.

244383707 10159311262771936 260060651420860581 N

“Під час свого першого візиту в Україну новопризначена заступниця помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Робін Данніген обговорила широке коло питань американсько-українських відносин під час зустрічей з представниками уряду, громадянського суспільства та ЗМІ”, – йдеться у заяві дипустанови.

Одна із зустрічей Данніган відбулась із заступником міністра закордонних справ України Дмитром Сеніком. У ході розмови вона підтвердила підтримку безпеки України в ході здійснення реформ.

Також заступниця помічника держсекретаря взяла участь у вшануванні загиблих внаслідок російської агресії на Сході України. За словами Робін Данніган, США продовжуватимуть підтримувати українське громадянське суспільство, верховенство права та антикорупційні інституції.

Варто нагадати, що на посаду, до компетенції якої входить формування політики щодо України, Білорусі та Молдови, а також Польщі, Угорщини та Чехії, Данніган призначили 8 вересня цього року. До цього вона була заступницею помічника держсекретаря з питань енергетики, а останні три роки працювала заступницею посла США у Відні.

Дипломатка однією з перших критикувала плани Росії щодо будівництва другого газопроводу до Німеччини дном Балтійського моря, щоб перенаправляти європейський експорт газу в обхід України.

Зазначимо, що запуск транзиту за допомогою інших газопроводів в обхід України стало причиною напруження українсько-угорських відносин. МЗС України обурилось довгостроковим договором, який Угорщина уклала із російським “Газпромом”, на що в угорському уряді звинуватили Україну у “помсті” та тиску на угорську нацменшину Закарпаття.

 

InfoPost.Media

Фото: U.S. Embassy Kyiv Ukraine


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі