fbpx
08 Вересня, 2021

У Байдена призначили відповідальну за Центральну Європу, включно з Україною

У Байдена призначили відповідальну за Центральну Європу, включно з Україною

У Державному департаменті США визначились із кандидатурою особи, відповідальної за питання Центральної та Східної Європи. Нею стала дипломат Робін Данніган, колишня заступниця помічника держсекретаря з питань енергетики, яка останні три роки була заступницею посла США у Відні.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на власні джерела в Держдепі.

Нову посаду Данніган зайняла 7 вересня, а до її компетенції увійде формування політики щодо України, Білорусі та Молдови, а також Польщі, Угорщини та Чехії.

Dunnigan

На посаді заступниці держсекретаря з питань енергетики Данніган керувала енергетичною дипломатією США та займалась питаннями сприяння глобальному економічному зростанню та стабільності та зміцнення національної безпеки США.

У дипломатичній кар’єрі Робін Данніган відзначилась тим, що різко критикувала плани Росії щодо будівництва газопроводу до Німеччини по дну Балтійського моря. Завдяки будівництву “Північного потоку-2” Україна втратить близько $2 мільярдів на рік на транзиті газу.

До початку кар’єри Данніган отримала ступінь магістра наук в області стратегії нацбезпеки у Національному військовому коледжі США. Також вона є магістром дипломатичної служби університету Джорджтауна та має ступінь бакалавра ділового адміністрування у Каліфорнійському університеті в Берклі.

Infopost.Media

Фото: U.S. department of State


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі