25 Квітня, 2022

Прем’єр Польщі присоромив західних політиків білбордами по всьому ЄС – ФОТО

Прем’єр Польщі присоромив західних політиків білбордами по всьому ЄС – ФОТО

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький розпочав кампанію на рекламних щитах по всьому ЄС, щоб “розбудити совість Європи”. Він планує відвернути Захід від економічної співпраці з Росією. Рекламну кампанію “#StopRussiaNow” прем’єр адресував переважно західноєвропейським політикам, яких він звинувачує у бажанні занадто швидко повернутися до хороших відносин з Кремлем.

Про це з посиланням на щоденну газету Dziennik Gazeta Prawna повідомляє Euractiv.

“[Президент Росії] Володимир Путін підготував спецоперацію, яка включає військові злочини та геноцид. Те, що відбувається на українських вулицях, шокувало нас, але ненадовго”, – сказав він.

Frbincqwyaasrcq

Моравецький додав, що хоче, аби кампанія стала “криком тих, кого жорстоко вбили в містах, селищах і селах [України]”.

За словами Моравецького, перші білборди вже відправилися до найбільших міст Західної Європи. Більшість банерів, фотографії яких прем’єр опублікував у своєму Twitter, засновані на порівнянні рівня життя західноєвропейського середнього та вищого класів із результатами російського вторгнення в Україну.

Наприклад, на одному з плакатів зображено чоловіка середніх років, який сидить на лікарняному ліжку в білому, чистому одязі і виглядає вдоволеним. З іншого боку зображено зруйновану лікарню в Луганській області.

“Чи задоволені ви своїм здоров’ям? #Зупини Росію зараз”, – написано на білборді.

 

Прем’єр-міністр також заявив, що відвідає ключові столиці Західної Європи. Він планує переконати інших лідерів держав посилити економічні санкції проти Росії.

“Німеччина, Франція, Австрія, Італія – ці країни мають зробити все можливе, щоб зупинити війну в Україні, призупинивши фінансування військової машини Путіна”, – закликав він.

За словами Моравецького, санкції, які вже діють, “недостатні”.

“Подивіться на курс рубля, на стан російської економіки”, – сказав він.

Польський прем’єр впевнений, що санкції вдарять по Москві, але лише “в довгостроковій перспективі”, тоді як Україні потрібна допомога “тут і зараз”.

Варто нагадати, що 19 квітня польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький відвідав Львів у зв’язку з відкриттям перших модульних будинків для вимушених переселенців. Їх тут будують за підтримки Польщі.

 

InfoPost.Media

Фото: Mateusz Morawiecki / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі