19 Квітня, 2022

Прем’єр Польщі відкрив у Львові перші модульні будинки для переселенців

Прем’єр Польщі відкрив у Львові перші модульні будинки для переселенців

У вівторок, 19 квітня, польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький відвідав Львів у зв’язку з відкриттям перших модульних будинків для вимушених переселенців. Їх тут будують за підтримки Польщі.

Про це у своєму Twitter повідомив голова канцелярії прем’єра Міхал Дворчик.

A064c2f83840a4e7b46418a325a0f0d1

“З ініціативи польського уряду в Україні будуються модульні будинки для внутрішньо переміщених осіб. Там будуть проживати жінки і діти, які виїхали зі східних регіонів через російську агресію. Прем’єр сьогодні відкриє перший з них у Львові”, – повідомив Дворчик.

Згодом він повідомив, що загалом Польща побудує модульні містечка щонайменше для 20 тисяч жінок та дітей, які змушені були покинути свої домівки, рятуючись від російської агресії. Перша черга будинків, яку відкрили сьогодні, розрахована на 1 тисячу мешканців.

“Завтра розпочинається будівництво ще одного в Бродянці/Бучі”, – додав Дворчик.

Раніше Польща передала до Львова три модульних містечка, де можуть поселитись понад 1000 людей. Кожне містечко має житлові модулі, санвузли з туалетом і душем, світло, опалення, розетки та базові меблі.

1u5a4055

Варто також додати, що польсько-український кордон після нападу Росії на Україну 24 лютого загалом перетнули 2,838 мільйона людей. У понеділок, 19 квітня, прикордонники провели близько 20 тис. перевірок осіб, які в’їжджають в Україну до Польщі. Це на 16% більше, ніж за попередній день.

 

 

InfoPost.Media

Фото: Michał Dworczyk / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі