fbpx
03 Грудня, 2021

“Людям потрібна казка”: в Будапешті курсують прикрашені гірляндами трамваї (ФОТО)

“Людям потрібна казка”: в Будапешті курсують прикрашені гірляндами трамваї (ФОТО)

У середу, 1 грудня, в Будапешті на різних маршрутах запустили трамваї, що прикрашені гірляндами. Цій традиції вже 13 років.

У запуску святкового транспорту взяв участь мер угорської столиці Гергей Карачонь.

“Відсьогодні шість трамваїв, “одягнених” у святкові прикраси, курсуватимуть багатьма частинами міста аж до Дня Святого Водохреща. Це було б неможливо без працівників, які роблять усе можливе, щоб громадський транспорт Будапешта, незважаючи на всі труднощі, працював 24 години на добу. Ми їм за це безмежно вдячні, – зазначив Гергей Карачонь у Facebook. – Сподіваємося, що за допомогою блискучих вогників ми зможемо принести радість у повсякденне життя, особливо зараз, у цей період епідемій”.

За словами генерального директора транспортної компанії BKV Zrt. Тібора Болла, спочатку в Будапешті курсував лише один прикрашений трамвай. Минулого року їх було вже три, а цього року шість трамваїв були вбрані до святкових заходів.

Цікаво відзначити, що світлодіодні гірлянди, які прикрашають трамваї, мають загальну довжину 3 кілометри.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, в якому режимі і чи працюватимуть у сусідніх з Україною країнах різдвяні ярмарки. Так, наприклад, у Будапешті минулої п’ятниці розпочався Адвентський та Різдвяний ярмарок на площі Верешмарті.

За заявою чеського уряду, посилення карантинних вимог у Чехії різдвяних ярмарків не стосуватиметься, тож вони працюватимуть, дотримуючись загальновідомих правил.

Різдвяні ярмарки у Румунії, покликані повернути дух зимових свят у центри міст, прийматимуть відвідувачів тільки на підставі пред’явлення європейського цифрового сертифіката COVID-19.

У Словаччині ж скасували організацію різдвяних ярмарків на Головній площі в центрі Братислави та низці інших міст через погану ситуацію з пандемією.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі