fbpx
29 Листопада, 2021

Гірськолижні курорти та ярмарки Чехії працюватимуть без змін попри карантин

Гірськолижні курорти та ярмарки Чехії працюватимуть без змін попри карантин

Посилення карантинних вимог у Чехії не стосується гірськолижних курортів та різдвяних ярмарків.

Це підтвердив міністр охорони здоров’я Адам Войтех, пише видання novinky.cz.

“На даний момент ми не обмежуємо гірськолижні курорти більш, ніж було до цього, тобто залишається перевірка щеплень чи видужання від хвороби (COVID-19) при купівлі скі-пасу”, – підтвердив Войтех.

Moninec

Він нагадав, що ресторани на території курортів також мають закритися о 22:00.

У Чехії кататися на лижах можна лише в Монінеці (Areál Monínec) в Середньочеському регіоні на штучному снігу, на інших курортах сніг тільки почався.

Ярмарки можуть приймати своїх відвідувачів без будь-яких обмежень.

“Торгові ярмарки, виставки, галереї та музеї мають інші правила, ніж культурні заходи. Причина в тому, що люди ходять туди, залишаючись все-таки в місцях для культурних заходів”, – заявив речник Міністерства охорони здоров’я Даніель Кеппл (Daniel Köppl).

Однак тут також застосовується перевірка сертифікатів вакцинації або довідок про видужання від COVID.

У ці вихідні, наприклад, у Празькому виставковому центрі в Летнянах проходить ярмарок автомобільних караванів і автодомів. На виставковому майданчику Брно вже завершився інженерний ярмарок, але буде фестиваль освіти чи виставка-продаж мінералів та ювелірних виробів.

“Ми щасливі, що можемо працювати і сезон може закінчитися навіть за нинішніх складних умов”, – сказав Їржі Карда (Jiří Carda), президент Асоціації виставкових компаній.

За його словами, подій до кінця року не так багато і відвідувачів не так багато, тому навіть якби було прийнято рішення посилити обмеження, то більшості організаторів цього було б достатньо.

Нагадаємо, у Чехії знову ввели в дію надзвичайний стан через пандемію коронавірусу. Місцева влада оголосила його на 30 днів з опівночі  в ніч з 25 на 26 листопада. У своєму матеріалі ми розібрали основні обмеження, встановлені для місцевих жителів, гостей країни та закладів.

 

InfoPost.Media

Фото: trigema.cz


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі