fbpx
26 Листопада, 2021

Де, коли і як пройдуть головні різдвяні ярмарки Румунії

Де, коли і як пройдуть головні різдвяні ярмарки Румунії

Різдвяні ярмарки у Румунії стартують 26 листопада і закінчаться 26 грудня. Цьогоріч заходи, покликані повернути дух зимових свят у центри міст прийматимуть відвідувачів тільки на підставі пред’явлення європейського цифрового сертифіката COVID-19.

Пройдуть різдвяні ярмарки у кількох містах країни.

Targ Craciun

Бухарестський різдвяний ярмарок

У період з 26 листопада по 26 грудня 2021 року на еспланаді зі статуями на Університетській площі Ратуша Бухареста відкриється Бухарестський різдвяний ярмарок.

“На 14-му різдвяному ярмарку в Бухаресті можне провести особливі моменти з близькими на свіжому повітрі, у казковій обстановці. Різдвяна ялинка, яку поставлять на Університетській площі, має висоту 15 метрів, вона багаторазова та екологічна, створена з дерева та прикрашена різьбленими орнаментами. Програму завершить ембіентна музика та особливі моменти, присвячені різдвяному святу”, – йдеться у презентації ярмарку.

Для належного управління кількістю відвідувачів, необхідних з міркувань охорони здоров’я та безпеки, доступ на ярмарок буде здійснюватися за квитком, який також покриває частину витрат на організацію заходу.

Ціна квитка, що забезпечує вхід на день на ярмарок, становить 5 леїв (29 грн.) при купівлі онлайн та 7 леїв (40 грн.) у касі в місці. Діти віком до 12 років можуть відвідувати ярмарок безкоштовно.

Організатори зобов’язані сканувати QR-код, не зберігаючи жодних даних чи інформації з підтвердженого сертифіката.

 

Ywiwnmzlytzjzmmxywnknzg3yjy4ogrjzdc=.thumb

Різдвяний ярмарок Сібіу

У Сібіу ярмарок також відкривається у п’ятницю, 26 листопада і лише для тих, хто має зелений сертифікат. Подія відбуватиметься всередині закритої території.

Дітям до 12 років потрапити на ярмарок можна буде тільки в супроводі дорослого. Дорослі ж повинні відповідати одному з критеріїв: вакцинація проти COVID-19 або свідоцтво про перенесену хворобу.

Ярмарок працюватиме з 11:00 до 21:00 до 2 січня.

“Ми зосередили всі наші зусилля на тому, щоб забезпечити безпеку для всіх учасників, як громадськості, так і експонентів. Ми уклали кілька партнерських відносин з різними компаніями та установами, щоб забезпечити громадськість якнайприємнішими враженнями, навіть у цих нетипових умовах”, – повідомив організатор різдвяного ярмарку Андрій Драган Радулет.

Щотижня волонтери Червоного Хреста тестуватимуть усіх людей, які працюють на Різдвяному ярмарку. Найбільш затребувана атракція останніх років, гігантське колесо огляду, повернуть на Велику площу протягом Різдвяного ярмарку. Також з моменту відкриття та протягом усього заходу щодня, з 09.30 до 21.00, працюватиме каток. Хто не має спорядження, його можна орендувати в центрі ковзанки, вартість 15 леїв (87 грн.), вхідний квиток на ярмарок коштує так само.

 

Se Deschide Targul De Craciun Cluj 2019

Різдвяний ярмарок Клуж

Різдвяний ярмарок у Клуж-Напока цього року триватиме з 26 листопада по 31 грудня 2021 року. Мер Еміль Бок заявив у п’ятницю на місцевій радіостанції, що лише трохи більше 2000 людей з
Клуж матимуть одночасний доступ на цьогорічному Різдвяному ярмарку.

“Згідно з чинним сьогодні законодавством, Різдвяний ярмарок можна організувати лише із заповненням 30% площі. Ми маємо 7000 квадратних метрів на площі Unirii, а 30% означає максимум 2100 людей
одночасно на ярмарку”, – повідомив мер міста.

За цих умов ярмарок буде організований у невеликому форматі та складатиметься з 46 будиночків із традиційними виробами, виробами народних умільців. Тут буде також дім Діда Мороза, вогняний купол, ялинка та вулична анімація. Сцени не буде, аби було більше вільного простору, мистецька програма буде лише в ялинковій зоні. Вхід буде безкоштовним на основі цифрового сертифіката COVID-19.

Нагадаємо, через високу захворюваність на COVID-19 у столиці Словаччини та ще кількох містах скасували організацію різдвяних ярмарків на Головній площі в центрі міста. Вони мали відбутися з 26 листопада по 22 грудня. Після того в країні ввели повний двотижневий локдаун.

 

InfoPost.Media за матеріалами mediafax.ro

Фото: turnulsfatului.ro, digi24.ro, cluju.ro


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі