fbpx
08 Грудня, 2021

На конкурсі палинок в Угорщині перемогла палинка з України, закарпатська

На конкурсі палинок в Угорщині перемогла палинка з України, закарпатська

Палинка, виготовлена на Закарпатті, отримала золотий кубок на 6-му міжнародному Чемпіонаті палинок та дистилятів, що проходить в угорському місті Сегед.

Palynka

При цьому підприємство “Перша закарпатська палинчарня” отримала різні нагороди за всі 12 зразків своєї продукції, відправлені на чемпіонат.

Офіційна передача нагород, отриманих закарпатським палинчарнею, відбудеться у четвер, 9 грудня.

Палинка (угор. pálinka) – це різновид алкогольних напоїв по тиму фруктового дестиляту, який вважається угорським напоєв за типом української горілки.


Нагадаємо, раніше ми робили підбірку того, що варто придбати в сусідній Угорщині та привезти друзям у якості гарного презенту. Це може бути палинка або гіркий лікер Unicum, “зимова салямі” Pick, приправа “Ерош пішта” та багато інших продуктів. І не тільки.

Цьогоріч список так званих “гунгарікумів” поповнився – до них додали весільний народний одяг, Сентеш-паприку та Карпатські надгоробки.

 

InfoPost.Media за матеріалами Ужгородського прес-клубу


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі