fbpx
08 Лютого, 2022

З Києва до Варшави за 4 години: Україна і Польща домовились про швидкісне залізничне сполучення

З Києва до Варшави за 4 години: Україна і Польща домовились про швидкісне залізничне сполучення

Україна та Польща запустять високошвидкісне залізничне сполучення між Києвом та Варшавою.

Проект сполучення обговорили представники української делегації під час візиту до Польщі цими вихідними. Про це повідомляє на своїй сторінці Міністерство інфраструктури України.

273029020 307084338126421 7135104052466351635 N

У рамках проекту планується збудувати євроколію Київ-Варшава, час подорожі якою займатиме до 4 годин. Таким чином Київ сподівається презентувати проект швидкісного залізничного сполучення на рівні Європейського Союзу.

Також планується будівництво першої концесійної дороги Краківець-Львів-Броди-Рівне, а також масштабне оновлення дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин, з підвищенням її до І категорії.

Підвищити рівень взаємного товарообороту Україна та Польща планують також за допомогою реконструкції ділянки Мальховіце-Ніжанковичі на українсько-польському кордоні. Вона не експлуатується з 1995 року.

Зважаючи на взаємні претензії щодо черг на кордонах, планується модернізувати міжнародні автомобільні пункти пропуску. Першим на черзі стане ключовий пункт пропуску в Ягодині.

Нагадаємо, уряди України та Польщі дійшли згоди про якнайшвидше скасування обмежень на транзит вантажних вагонів через територію України до Польщі залізничним сполученням. Крім того країни збільшать кількість дозволів на міжнародні вантажоперевезення. За заявою Укрзалізниці, українська сторона зніме всі обмеження на залізничний транзит до Польщі з 10 лютого 2022 року.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі