fbpx
13 Грудня, 2021

З Будапешта до Ніїредьгази запускають двоповерхові потяги KISS (ФОТО)

З Будапешта до Ніїредьгази запускають двоповерхові потяги KISS (ФОТО)

З 12 грудня залізниця Угорщини MÁV відкриває нові рейси, де будуть курсувати двоповерхові потяги підвищеного комфорту KISS. Зокрема повідомляється про два такі маршрути: Будапешт-Дьор-Хедьешхалом та Будапешт-Солнок-Дебрецен-Ніїредьгаза.

Про це повідомив Ласло Мошоці (Mosóczi László), державний секретар з питань транспортної політики Міністерства інновацій і технологій, пише hirado.hu.

За його словами потяги KISS будуть задіяні також на приміських лініях Вац і Естергом у Будапешті. Він підкреслив, що йдеться про загальний розвиток транспортних мереж і послуг європейської якості в країні.

Наразі в Угорщині курсують вісім таких потягів.

Вагони оснащено кондиціонерами, розраховані вони на 600 місць на двох рівнях. Біля кожного місця є можливість підзарядки гаджетів, безкоштовний Wi-Fi. На електронному табло – інформація про рейс та зупинки. Також у кожному вагоні є місця, де можна розмістити чотири інвалідних візка, дванадцять велосипедів або п’ять дитячих колясок.

До кінця наступного року залізниця Угорщини планує запустити сорок потягів KISS у різних напрямках по всій країні.

Варто додати, що з 11 жовтня користуватися залізницею для пасажирів в Угорщині стало набагато зручніше. Угорська залізниця MÁV презентувала абсолютно нові залізничні вагони першого класу та преміум-класу IC+. Рейси будуть здійснюватися у тестовому режимі з будапештського вокзалу Келеті до Мішкольца – Ніредьгази – Дебрецена – Сольнока повертаючись до столичного залізничного вокзалу Нюгаті. У зонах преміум-класу набагато більше місця для пасажирів, а сидіння знаходяться подалі один від одного. Разом, у зоні розміщення пасажирів, розташовано лише чотири місця для сидіння, а не шість.

Нагадаємо, з 2 листопада 2021 року відновив своє курсування пасажирський потяг №33/34 Мукачево — Будапешт через Чоп та Захонь. Такого рішення досягли між АТ “Укрзалізниця” та Угорською державною залізницею (MAV).

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі