fbpx
01 Листопада, 2021

З 2 листопада знову курсуватиме пасажирський потяг Мукачево – Будапешт

З 2 листопада знову курсуватиме пасажирський потяг Мукачево – Будапешт

З 2 листопада 2021 року пасажирський потяг №33/34 Мукачево — Будапешт через Чоп та Захонь відновить своє курсування. Такого рішення досягли між АТ “Укрзалізниця” та Угорською державною залізницею (MAV).

Як зазначає пресслужба перевізника, поїзд курсуватиме щоденно та відправлятиметься з Мукачева о 12:30 та прибуватиме до Будапешта о 18:37. З угорської столиці  потяг відправлятиметься о 7:23 і прибуватиме до Мукачева о 15:30.

Topcard

Наразі вже відкрито продаж квитків, однак придбати їх можна тільки в касах вокзалів.

Що стосується вимог для в’їзду громадян України в Угорщину, то чинними залишаються вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (потрібні біометричний паспорт/віза, медичне страхування, яке діє на території Європи та фінансове забезпечення).

Також через карантинні обмеження при перетині кордону додатково обов’язковими є український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років). Іншим підтверджуючим документом може бути негативний ПЛР-тест, отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду. Варто зауважити, що приймається виключно негативний ПЛР-тест, негативний тест на антиген не приймається.

Варто нагадати, що в середині жовтня Укрзалізниця відновила залізничне сполучення з п’ятьма європейськими країнами – Польщею, Молдовою, Австрією, Угорщиною та Словаччиною. Закарпаття відновило сполучення по маршруту Мукачево — Кошице, Чоп — Кошице, Чоп — Чієрна над Тисою.

Також важливо для пасажирів, які планують скористатись цим рейсом, зважати на карантинні обмеження, прийняті в Угорщині. Так, наприклад, з 1 листопада обов’язковими в громадських місцях є медичні маски, а заклади охорони здоров’я закриті для відвідування.

 

InfoPost.Media

Фото: uprom.info


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі