З 11 жовтня користуватися залізницею для пасажирів в Угорщині стало набагато зручніше. Угорська залізниця MÁV презентувала абсолютно нові залізничні вагони першого класу та преміум-класу IC+.
Наразі рейси будуть здійснюватися у тестовому режимі з будапештського вокзалу Келеті до Мішкольца – Ніредьгази – Дебрецена – Сольнока повертаючись до столичного залізничного вокзалу Нюгаті. Відправлення потягу DÁLIA IC розпочинається о 7:30 ранку з залізничного вокзалу Келеті, а потім у зворотному шляху з Нюгаті (IC VÉRCSE).
Чим нові вагони Інтер-сіті IC+ є особливими?
По-перше, у зонах преміум-класу набагато більше місця для пасажирів, а сидіння знаходяться подалі один від одного. Разом, у зоні розміщення пасажирів, розташовано лише чотири місця для сидіння, а не шість.
Кожне сидіння шкіряне і має два підлокітники. Крім того, є регульована підставка для ніг, можна відрегулювати сидіння за допомогою елементів управління на підлокітнику.
Окрім того, що у них є зона кафе-бістро, є “тиха зона” для пасажирів, які хотіли б відпочити під час подорожей. У кафе пропонують напої та легку їжу для тих, хто оплатить повну вартість проїзду.
Після 25-го жовтня, кількість таких вагонів має подвоїться, залізниця такі рейси планує здійснювати на різних маршрутах 6-7 разів на день.
У MÁV також наголошують, що ці вагони спроектовані та виготовлені саме в Угорщині.
Раніше ми вже розповідали про те, що в Будапешті незабаром розпочнуть будівництво нового залізничного вокзалу на бульварі Хунгарія. Він буде знаходитися між залізничним вокзалом Келеті і Кобаня та матиме важливе значення. Крім того в угорській столиці презентували нове бачення вирішення своїх транспортних проблем. Шлях тут бачать у будівництві тунелю під Дунаєм та вокзалу “Делі” під землею.
Фото: MTI
Що таке Infopost.Media?
Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.