fbpx
13 Грудня, 2021

В Угорщині підприємцям виплатили більше 46 млн. євро державної підтримки через пандемію

В Угорщині підприємцям виплатили більше 46 млн. євро державної підтримки через пандемію

Понад 76 000 угорських підприємців отримали загалом майже 17 мільярдів форинтів (46,5 мільйона євро) одноразових виплат в рамках урядової програми. Зокрема йшлося про підтримку професій, які сильно постраждали від обмежень під час пандемії – наприклад, перукарі, косметологи, гіди та інструктори з водіння.

Про це повідомив Шандор Бодо, державний секретар з питань зайнятості в Міністерстві інновацій і технологій, пише hvg.hu.

Hungary

Одноразова субсидія у розмірі 219 000 форинтів сприяла виживанню компаній, які працюють переважно в сферах роздрібної торгівлі, туризму, гостинності, розміщення та відпочинку, йдеться у повідомленні.

Найбільше заявок подали перукарі та косметологи (понад 30 тисяч заявок). Найчастіше за допомогою зверталися з Будапешта, а також з регіонів Пешт, Хайду-Біхар, Дьєр-Мошон-Шопрон та Боршод-Абауй-Земплен.

Раніше уряд Угорщини оцінював, що близько 100-120 тис самозайнятих угорців мають право на державну підтримку. Тоді влада Угорщини запропонувала покривати половину валової заробітної плати підприємствам, які найбільше постраждали від пандемії, через посилення обмежень та введення комендантської години в листопаді. Уряд також звільнив ці підприємства від податку на заробітну плату, фактично субсидуючи дві третини витрат на заробітну плату.

Спершу субсидії були доступні компаніям у секторі туризму та громадського харчування, але в березні були розширені, щоб охопити компанії, які постраждали від закриття неважливих підприємств для стримування поширення коронавірусу.

Нагадаємо, що уряд Угорщини приділяє значну увагу розвитку діяльності підприємців і в інших країнах, де компактно проживає угорська національна спільнота. До прикладу, на Закарпатті офіційно оголосили про нову програму для підприємців-початківців за підтримки уряду Угорщини. Презентація проєкту відбулося у Берегові, в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці ІІ.

 

InfoPost.Media

Фото: hungarytoday.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі