14 Грудня, 2021

В Угорщині достроково на місяць закрився завод Mercedes-Benz

В Угорщині достроково на місяць закрився завод Mercedes-Benz

Завод Mercedes-Benz у місті Кечкемет в центральній частині Угорщини зупинив виробництво на тиждень раніше запланованого. Триватиме виробнича перерва протягом місяця аж до 12 січня.

За повідомленням Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft., компанія змінила свій виробничий план відповідно до ситуації з постачанням, що постійно змінюється, пише baon.hu.

Mercedes Benz

У зв’язку з перебоями у постачанні комплектуючих, на заводі вже з жовтня скасували п’ятничні зміни та ввели чотириденний робочий тиждень. Наразі невідомо, чи вплине зупинка на випуск нової електричної моделі Mercedes-Benz EQB. Її на заводі представили у жовтні.

За повідомленням компанії, на автомобільних і мотоциклетних заводах у Німеччині та за її межами зимова зупинка в 2021/2022 роках скрізь триватиме кілька тижнів, як і в попередні роки, хоча дати початку та закінчення можуть відрізнятися в різних місцях. Це може вплинути і на рух робочої сили з України. Адже десятки рекрутингових компаній на заходів України, особливо на Закарпатті, зосереджені якраз на наборі виробничих кадрів для автомобільних заводів Угорщини та Чехії.

“Завод Mercedes-Benz в Кечкеметі адаптує свій виробничий план з 50-го календарного тижня до постійно змінюваної ситуації з постачанням запчастин і відповідно розпочав різдвяні канікули. Під час перерви на заводі будуть проводитися технічне обслуговування та реконструкцію”, – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, що ситуація з перебоми в постачанні комплектуючих для заводу Mercedes-Benz у Кечкеметі не унікальна. Раніше через брак електронних чіпів кілька разів зупиняв виробництво чеський автогігант Škoda Auto. При цьому дефіцит чіпів може зберегтись до 2023 року.

Варто зазначити, що у зв’язку з переходом на електричні автомобілі у довгостроковій перспективі чеський автовиробник Škoda Auto може скоротити велику кількість робочих місць через зміни у виробництві. За повідомленням профспілки компанії, у разі прийняття “жорсткого” стандарту ЄС7 підвищується ризик втрати до 10 000 робочих місць.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі