fbpx
28 Квітня, 2022

Уряд Угорщини продовжив “зупинку” цін на продукти та паливо ще на місяць

Уряд Угорщини продовжив “зупинку” цін на продукти та паливо ще на місяць

“Зупинка” цін на пальне і продукти харчування в Угорщині буде діяти до 1 липня.

Про це заявив у середу, 27 квітня, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на своїй сторінці у Facebook.

Віктор Орбан

За словами Орбана, ціни зростають по всій Європі, і головна причина — війна. Уряд Угорщини робить все можливе, щоб захистити сім’ї від наслідків підвищення вартості продуктів, тому використовують режим ручного “призупинення” цін.

Нагадаємо, що з 1 лютого 2022 року, перед парламентськими виборами, уряд Орбана заморозив ціни в країні на кілька основних продуктів харчування на рівні 15 жовтня минулого року. Зокрема це стосується цукру, борошна, соняшникової олії, свинини, курятини та молока.

Щодо пального, то ціна одного літра бензину та дизельного палива не може перевищувати межу 480 форинтів (приблизно 40 гривень). Це обмеження також діятиме до 1 липня.

Нагадаємо, що через затримку рішення угорського уряду щодо обмеження цін у майбутньому, угорці почали масово скуповувати продукти за “старими” цінами.

 

InfoPost.Media

Фото: Orbán Viktor / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі