fbpx
02 Грудня, 2021

Укрзалізниця додала два потяги з України до польського Перемишля: коли і звідки курсуватимуть

Укрзалізниця додала два потяги з України до польського Перемишля: коли і звідки курсуватимуть

На маршруті з Одеси та Львова до польського Перемишля додалось два рейси. Укразалізниця призначила два додаткові поїзди, які почнуть курсувати з 11 та 12 грудня.

Про це повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

Lviv Uz

Так, поїзд №36/35 Одеса – Перемишль курсуватиме щоденно з 11 грудня і відправлятиметься з Одеси о 18:22, прибуваючи до кінцевої станції о 09:02. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 18:59 і прибуватиме до Одеси о 10:54.

Поїзд №89/90  Львів – Перемишль відправлятиметься з 12 грудня по днях курсування зі Львова о 16:20 і до Перемишля прибуватиме о 18:19. Назад він відправлятиметься о 10:18 і прибуватиме до Львова о 13:45.

Квитки на нові рейси вже доступні на сайті перевізника та у касах залізничних вокзалів.

Що стосується карантинних обмежень, то для поїздок із далеким сполученням необхідна наявність у пасажирів одного з документів:

  • про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);
  • негативний результат ПЛР-тесту (чинний 72 години) або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд);
  • COVID-сертифікат про одужання у додатку “Дія”.

“Укрзалізниця” також із жовтня відновила курсування поїзда “Інтерсіті” маршрутом Київ – Перемишль. А чеський приватний оператор RegioJet планує організувати залізничний маршрут Прага-Краків-Перемишль із можливістю подальшого доїзду пасажирів до Львова до кінця поточного року.

 

InfoPost.Media

Фото: Lowcost Avia


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі