fbpx
01 Жовтня, 2021

Укрзалізниця відновлює рейси “Інтерсіті” з Києва до Перемишля

Укрзалізниця відновлює рейси “Інтерсіті” з Києва до Перемишля

“Укрзалізниця” відновлює залізничне сполучення із Польщею. З  жовтня знову курсуватиме “Інтерсіті” маршрутом Київ – Перемишль.

Про це повідомили у пресслужбі залізниці.

Intersiti

Раніше цей рейс скасували через епідемію COVID-19.

“Укрзалізниця” 10 жовтня відновлює міжнародне залізничне сполучення з Польщею. Це стало можливим завдяки домовленості української та польської сторони та співпраці польської залізничної адміністрації. Поїзд “Інтерсіті+” курсуватиме складом із вагонів виробництва Hyundai Rotem”, – ідеться у повідомленні перевізника.

Квитки стануть доступними для купівлі уже з  жовтня, придбати їх можна буде через сайт Укрзалізниці та в касах вокзалів.

Варто нагадати, що раніше ми розповідали про амбітний проект кількох країн – “Вишеградський високошвидкісний поїзд”, що з’єднає міста Будапешт, Прагу та Варшаву. Запланована швидкісна залізниця значно скоротить час пересування між державами – потягом до Варшави з Будапешта можна буде дістатися менш ніж за п’ять годин.

InfoPost.Media

Фото: Укрзалізниця


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі