fbpx
12 Листопада, 2021

Потяг RegioJet за маршрутом Прага-Перемишль-Львів можуть запустити ще у 2021 році

Потяг RegioJet за маршрутом Прага-Перемишль-Львів можуть запустити ще у 2021 році

Чеський приватний оператор RegioJet планує організувати залізничний маршрут Прага-Краків-Перемишль із можливістю подальшого доїзду пасажирів до Львова до кінця поточного року.

Про це в інтерв’ю чеському виданню Zdopravy розповів речник RegioJet Альош Ондруй (Aleš Ondrůj).

Regiojet

За його словами, компанія чекає погодження такого маршруту від “Укрзалізниці”.

“Чекаємо на узгодження деталей з українською стороною. Могли б організувати рух ще цього року”, – зазначив він.

У свою чергу “Укрзалізниця” зацікавлена в такому маршруті, про що в компанії заявили виданню ЦТС. Наразі між компаніями ведуться перемовини щодо деталей.

Як доїхати з Праги до Львова

Новий маршрут від компанії RegioJet передбачає, що пасажири нічного поїзда Прага-Краків-Перемишль зможуть робити у Перемишлі пересадку на потяг “Укрзалізниці” , який довозитиме їх до Львова.  У RegioJet анонсували, що на станції Перемишль-Головний буде організовано “пряму гарантовану стиковку від RegioJet та українського перевізника-партнера у напрямку Львова”.

Як зазначили в компанії, вони планували організувати такий маршрут ще раніше. Перешкодою стало закриття кордону для пасажирських залізничних перевезень через карантинні обмеження між країнами. Відновлення курсування поїздів у жовтні стало можливим завдяки домовленості української та польської сторони. Так, наприклад, 10 жовтня вперше з березня 2020 року з України до Польщі було відправлено пасажирський поїзд за маршрутом Київ-Перемишль.

 

InfoPost.Media

Фото: ЦТС


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі