27 Квітня, 2022

Українське зерно почали експортувати через Румунію

Українське зерно почали експортувати через Румунію

Українське зерно почали приймати на інтермодальному терміналі, що має залізничне сполучення з портом Констанца. Його до терміналу Rail Hub Transylvania на заході Румунії доставляють залізницею.

Про це, посилаючись на менеджерів румунського підприємства, пише ЦТС.

Rail Hub Transylvania

Після прибуття на термінал зерно з українських вагонів перевантажується на автотранспорт для подальшої доставки до необхідного пункту призначення.

Rail Hub Transylvania – приватний інтермодальний оператор, який надає логістичні послуги з перевантаження товарів з залізничного на автотранспорт та навпаки. Термінал розташований на заході Румунії. Він має залізничне сполучення з портом Констанца у вигляді регулярних блок-поїздів.

Раніше Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорював можливість експорту українського зерна через порт Констанца з міністром транспорту та інфраструктури Румунії.

“Ми з партнерами шукаємо альтернативні логістичні шляхи для відправлення наших вантажів через європейські морські порти, зокрема румунський морський порт Констанца. Крім того, обговорюємо можливості залізничних перевезень, збільшення обсягів транзитних перевезень вантажним транспортом”, – наголошував Сольський.

Варто додати, що Україна та Польща домовились створити спільне логістичне підприємство, яке збільшить обсяг залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі