fbpx
03 Травня, 2022

Україна відкриває на кордоні з Румунією два нові КПП у Чернівецькій області

Україна відкриває на кордоні з Румунією два нові КПП у Чернівецькій області

Для налагодження транспортних потоків та переміщення людей через пункти пропуску у зв’язку з військовою агресією Росії проти України запрацюють ще два пропускні пункти на україно-румунському кордоні.

Відповідне розпорядження про відкриття двох пунктів пропуску на кордоні з Румунією “Дяківці” та “Красноїльськ” схвалив Кабінет міністрів України. Про це повідомляється на сайті КМУ.

КПП Дяківці Україна Румунія

Зазначається, що такий крок був необхідний з урахуванням кількості транспорту та людей, які перетинають кордон з Румунією через військову агресію Росії проти України.

Схваленим розпорядженням, зокрема, передбачено, що після забезпечення Держмитслужбою та Держприкордонслужбою роботи відповідних підрозділів знову пункти пропуску діятимуть таким чином:

  • пункт “Дяківці” – для пішохідного та автомобільного сполучення (включаючи автобуси), крім вантажного, з постійним режимом функціонування та цілодобовим часом роботи;
  • пункт “Красноїльськ” – для пішохідного та автомобільного сполучення (до 3,5 тонни), крім вантажного, з постійним режимом функціонування та часом роботи з 8 до 20 години.

“Відкриття нових пунктів пропуску та пунктів контролю на українсько-румунському державному кордоні дозволить створити сприятливі умови для зменшення навантаження на існуючі пункти пропуску Чернівецької та Закарпатської областей в умовах воєнного стану”, – зазначили у Мінфіні.

Нагадаємо, реконструкція міжнародних автомобільних пунктів пропуску “Дяківці” та “Красноїльськ” почалась у листопаді минулого року.

Крім того рекомендуємо прочитати аналітичний матеріал, у якому ми аргументували, для чого і як потрібно розбудовувати інфраструктуру українсько-румунського кордону під час війни. Російська агресія після повномасштабного вторгнення змінила тактичні пріоритети розвитку прикордонної інфраструктури, не змінивши, але загостривши стратегічні цілі. З Румунією це вкрай помітно та важливо.

 

InfoPost.Media

Фото: promin.cv.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі