fbpx
29 Жовтня, 2021

Україна та Швейцарія взаємно визнаватимуть COVID-сертифікати

Україна та Швейцарія взаємно визнаватимуть COVID-сертифікати

Україна та Швейцарія відтепер визнаватимуть сертифікати про вакцинацію від коронавірусу, видані їхніми закладами охорони здоров’я. За словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, це важливий крок довіри між двома державами.

Інформацію про домовленість визнавати COVID-сертифікати під час брифінгу з швейцарським колегою Ігнаціо Кассісом у Києві озвучив глава українського МЗС.

Kuleba

“Я радий анонсувати, що ми домовилися про визнання сертифікатів про вакцинацію від COVID-19 для вільних та безпечних подорожей громадян та бізнесу”, – сказав Кулеба. – “Обмін нотами вже відбувся і запрошую всіх громадян на сайт Міністерства закордонних справ tripadvisor.mfa.gov.ua, де ви побачите оновлену останню інформацію про умови подорожей до Швейцарії”.

Варто зазначити також, що Україна мінімум ще на два тижні залишилась у списку третіх країн, для чиїх громадян державам ЄС рекомендовано скасовувати обмеження на в’їзд. Виключення України анонсували в середині жовтня через нещодавній сплеск захворюваності, однак цього не відбулося.

Крім того ми раніше розповідали, що Румунія оновила список країн з підвищеним ризиком зараження коронавірусом. З 17 жовтня Україна потрапила до так званої “червоної” зони разом з Гібралтаром.

 

InfoPost.Media за матеріалами Європейської правди

Фото: delhir.info


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі