fbpx
16 Жовтня, 2021

Румунія включила Україну до “червоної” зони епідеміологічного ризику: як тепер перетнути кордон?

Румунія включила Україну до “червоної” зони епідеміологічного ризику: як тепер перетнути кордон?

Румунія оновила список країн з підвищеним ризиком зараження коронавірусом. Україна потрапила до так званої “червоної” зони разом з Гібралтаром. Нові карантинні обмеження почнуть діяти з неділі, 17 жовтня.

Про це повідомляє Newsmaker.

Ro Covid

Продовжує входити до “червоної” зони епідеміологічного ризику Румунії і сусідня Молдова. Відповідно, громадяни України, Молдови та ряду інших країн при перетині румунського кордону змушені будуть провести на карантині 14 днів, навіть якщо пред’являть негативний ПЛР-тест на коронавірус. Це не стосується тих в’їжджаючих, у яких є сертифікат про вакцинацію, і тих, хто протягом останніх трьох місяців перехворів на COVID-19.

Крім того, не будуть перебувати на карантині люди, які мають намір провести в Румунії не більше трьох днів. Їм необхідно тільки пред’явити на кордоні негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до приїзду.

Варто зазначити, що в Румунії зареєстровані вакцини Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen. Проте в країну можна в’їхати і з сертифікатом про вакцинацію китайськими вакцинами Sinopharm, Sinovac і російським “Спутник V”. У такому разі після повного курсу вакцинації має пройти мінімум 10 днів. Також, за вимогами Румунії, сертифікат про вакцинацію має бути оформлений однією з мов міжнародного спілкування, бажано англійською.

Варто нагадати, що наприкінці вересня рівень зараження населення коронавірусом в Румунії значно піднявся. Бухарест отримав “червоний” епідеміологічний статус після того, як кількість заражень коронавірусом перевищила три відсотки населення. У місті Тімішоара, де рівень зараження піднявся до 4,5 на тисячу населення, вирішили запровадити комендантську годину у вихідні дні.

 

InfoPost.Media

Фото: balkaninsight.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі