fbpx
15 Лютого, 2022

Угорський лоукост Wizz Air наразі не змінив розклад рейсів в Україну

Угорський лоукост Wizz Air наразі не змінив розклад рейсів в Україну

Угорська компанія-авіаперевізник Wizz Air поки що не змінила розкладів своїх рейсів в Україну.

Але пасажирам радять регулярно перевіряти електронні листи, оскільки авіакомпанія уважно стежить за подіями, повідомляє portfolio.hu.

Wizz Air

Наразі всі рейси Wizz Air виконуються за розкладом в Україну та з України. Лоукостер поки не змінив розкладів рейсів через російсько-українську напруженість, повідомили в авіакомпанії.

За даними аналітичної компанії Cirium, Wizz Air має значну присутність в Україні. Вона друга за величиною авіакомпанія після Ryanair за кількістю рейсів між Європою та Україною. Рейси здійснюються з Будапешта до п’яти українських міст – Харкова, Києва, Львова, Одеси та Запоріжжя.

14 грудня на європейських фондових ринках сталося значне падіння через російсько-українську напруженість та зростання ціни на нафту, особливо постраждали саме авіакомпанії. Акції Wizz Air впали на 8-11 відсотків, Ryanair і easyJet – трохи більше ніж на 3 відсотки, Lufthansa – на 5,2-6 відсотків, а AirFrance-KLM – на 5,2-7,6 відсотків.

У жовтні минулого року, після підписання угоди про “відкрите небо” між Україною та ЄС, Wizz Air анонсував плани розмістити у Києві вісім літаків. Наразі лоукостер базує в аеропорту “Київ” три Airbus A320.

31 січня стало відомо, що набуття чинності угоди про “відкрите небо” з ЄС відкладається як мінімум до березня 2022 року через затримку у процедурі його ратифікації.

Раніше угорський лоукост Wizz Air змінив розклад польотів на зимовий сезон 2022 року. Компанія скасувала два десятки рейсів із Києва, Львова, Харкова, Одеси та Запоріжжя на період від січня до березня 2022 року.

Вже у лютому у Wizz Air повідомили, що збільшать кількість літаків, які базуються в аеропортах Києва на чотири борти. Однак авіакомпанія вирішила переглянути плани базування літаків в аеропорту Київ (Жуляни) у бік зменшення.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі