fbpx
12 Листопада, 2021

Угорський Wizz Air планує рейси всередині України і шукає для цього можливості – президент авіакомпанії

Угорський Wizz Air планує рейси всередині України і шукає для цього можливості – президент авіакомпанії

У жовтня цього року Україна підписала з Європейським Союзом угоду про Спільний авіаційний простір (так звана угода про “відкрите небо”). Це мало зняти  монополію на частину маршрутів, яка фактично встановлюється двосторонніми угодами між урядами країн та полегшити роботу авіакомпаній-лоукостерів.

Однак, не зважаючи на це, один із популярних лоукостерів – угорський Wizz Air поки-що не зможе освоїти ринок внутрішніх авіаперевезень в Україні. Про це в інтерв’ю Forbes.ua заявив президент компанії Роберт Кері (Robert Carey).

Wizz Air Carey

“Поки що на першому етапі угода про єдиний авіапростір не дозволяє нам виконувати внутрішньоукраїнські рейси. Але після того, як вона повністю набуде чинності, розглянемо таку можливість. Ми зацікавлені у виконанні внутрішньоукраїнських рейсів між містами, між якими зараз можна дістатися поїздом за 4 години та більше або автомобілем за 6 годин та більше. Для лоукостів дуже великі можливості в Україні через її великі розміри.”, – зазначив Кері.

За словами Кері, у пріоритеті угорського авіаперевізника наразі три головні ринки — Україна, Італія та країни Балтії.

“Україна має дуже велике значення для розвитку Wizz Air у довгостроковій перспективі. Авіакомпанія планує наростити парк літаків із нинішніх 137 до 500 до 2030 року, тобто більш ніж у 3,6 раза. Плануємо щороку поповнювати парк по 30-50 літаків Airbus A321. Для того, щоб завантажити їх роботою, нам потрібні нові ринки. А Україна після підписання угоди про “Відкрите небо” — потенційно великий ринок для нас”, – резюмував президент Wizz Air.

Раніше ми писали про те, що угорська авіакомпанія Wizz Air планує надати для роботи в українських аеропортах ще сім літаків. Після цього їх кількість збільшиться з 4 до 11. Однак подальше збільшення кількості літаків, за словами Кері, залежить від повного набуття чинності угоди про єдиний авіапростір та наявності інфраструктури в аеропортах.

 

InfoPost.Media

Фото: zaxid.net


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі