fbpx
10 Лютого, 2022

Угорський лоукостер Wizz Air додасть у Київ чотири літаки

Угорський лоукостер Wizz Air додасть у Київ чотири літаки

Угорський лоукост-перевізник Wizz Air збільшить кількість літаків, які базуються в аеропортах Києва на чотири борти. Однак авіакомпанія вирішила переглянути плани базування літаків в аеропорту Київ (Жуляни) у бік зменшення.

У жовтні минулого року планувалось, що київські аеропорти отримають п’ять літаків, повідомляє Аvianews. Таке рішення анонсували після підписання угоди про відкрите небо між Україною та Євросоюзом.

Wizzair A320 Terminal With Kiev Title

Інформація про збільшення кількості літаків, які базуються в Україні, відображена у звіті авіакомпанії за підсумками останнього кварталу 2021 року.

Як ідеться в повідомленні, бюджетний авіаперевізник збільшить базу у Києві на чотири літаки – з трьох до семи повітряних суден.

Втім коригування не торкнулись планів щодо збільшення львівської бази. Її лоукостер, як і раніше, планує розширити на дві одиниці: з одного до трьох літаків, як і анонсувалось раніше.

Зараз угорський лоукост-перевізник базує в аеропорту Київ три літаки Airbus A320. Це літаки, випущені 4, 7 та 8 років тому.

Варто нагадати, що раніше представники угорського Wizz Air заявляли про плани компанії виконувати рейси всередині України і що перевізник шукає для цього можливості. За словами президента компанії Роберта Кері, у пріоритеті угорського авіаперевізника наразі три головні ринки — Україна, Італія та країни Балтії.

 

InfoPost.Media

Фото: Аvianews


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі